Wiadomości

  • 12 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1250

PKM: coraz większa popularność biletów kupowanych w aplikacjach

Ilość kupowanych biletów PKM Czechowice-Dziedzice poprzez aplikacje telefoniczne od 2019 roku wzrosła ośmiokrotnie - informuje czechowicki przewoźnik. Bilety na przejazd autobusami PKM można zakupić w takich aplikacjach, jak SkyCash, ale także w aplikacjach banków.

PKM: coraz większa popularność biletów kupowanych w aplikacjach
PKM: coraz większa popularność biletów kupowanych w aplikacjach · fot. PKM Czechowice-Dziedzice


- Dziękujemy bardzo za tak liczne zainteresowanie możliwością zakupu biletów poprzez aplikacje mobilne (SkyCash, Płatności mobilne mPay, zbiletem.pl, moBiLET).Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że jednym z głównych powodów tak dużego wzrostu zainteresowania była ograniczona przez pandemiczne rygory dostępność do biletów tradycyjnych. Niemniej jednak, warto podkreślić, że ilość zakupowanych biletów poprzez aplikacje telefoniczne od 2019 roku wzrosła ośmiokrotnie - poinformował PKM Czechowice-Dziedzice.

- W tym miejscu przypominamy i apelujemy, aby dokonać zakupu biletu w aplikacji mobilnej przed wejściem do autobusu lub niezwłocznie po wejściu do niego. To bardzo ważne, w przeciwnym wypadku narażają się Państwo na nieprzyjemności mogące skutkować wystawieniem opłaty dodatkowej za jazdę bez biletu - dodaje czechowicki przewoźnik.

Warto dodać, że bilety na przejazd autobusami PKM Czechowice-Dziedzice można zakupić także w aplikacjach banków, takich jak IKO czy też Alior Mobile.

mp / czecho.pl

źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.