czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 grudnia 2021
  • 14 grudnia 2021
  • wyświetleń: 2664

Asfaltowanie ulicy Zamkowej przeniesione na 14 grudnia

Za nami:

Przez niekorzystne warunki atmosferyczne nie odbyło się planowane asfaltowanie ulicy Miliardowickiej w Zabrzegu. Z kolei przewidziane na dzisiaj asfaltowanie ulicy Zamkowej w Czechowicach-Dziedzicach zostało przeniesione na wtorek, 14 grudnia.

objazd, zakaz wjazdu, roboty drogowe
Asfaltowanie ulicy Zamkowej przeniesione na 14 grudnia · fot. um.czechowice-dziedzice.pl


Asfaltowanie ulicy Miliardowickiej w Zabrzegu miało odbyć się w sobotę, 11 grudnia w związku z odtwarzaniem dróg uszkodzonych przy przebudowie czechowickiego węzła kolejowego.

Z kolei asfaltowanie ulicy Zamkowej miało odbyć się w związku z odtwarzaniem dróg po budowie gminnej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. - Wykonawca w godzinach porannych poinformował o odwołaniu prac, tłumacząc to wystąpieniem trudnych warunków atmosferycznych i przełożył ich wykonanie na wtorek 14 grudnia. W związku z tym na wtorek planowane są związane z prowadzeniem prac zmiany w kursowaniu autobusów PKM linii nr 3 - informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

W związku z asfaltowaniem ulicy Zamkowej i wyłączeniem odcinka drogi od ulicy Lipowskiej do ulicy Partyzantów, w godzinach od 8.00 do 16.00, zostanie wyznaczony objazd dla autobusów linii nr 3 - ulicą Pawią, następnie Cichy Kącik, do ulicy Zamkowej, w obu kierunkach.

W związku z objazdem przystanki Zamkowa/Słowicza i Zamkowa/Partyzantów nie będą obsługiwane. W obrębie skrzyżowania ulic Partyzantów, Cichy Kącik będzie ustawiony tymczasowy Przystanek.

mp / czecho.pl
źródło: PKM Czechowice-Dziedzice, www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.