czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 grudnia 2021
  • 18 grudnia 2021
  • wyświetleń: 4056

Odtwarzają nawierzchnię ul. Miliardowickiej. Utrudnienia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj

Za nami:

Spółka Budimex poinformowała o planowanym asfaltowaniu ul. Miliardowickiej w Zabrzegu. Będzie ono związane z odtwarzaniem dróg uszkodzonych podczas przebudowy czechowickiego węzła kolejowego.

Reklama

objazd, zakaz wjazdu, roboty drogowe
Odtwarzają nawierzchnię ul. Miliardowickiej. Utrudnienia · fot. um.czechowice-dziedzice.pl


Pierwotnie asfaltowanie ul. Miliardowickiej w Zabrzegu miało odbyć się w sobotę, 11 grudnia, jednak zostało odwołane przez niekorzystne warunki atmosferyczne. Spółka Budimex, główny wykonawca przebudowy węzła kolejowego Czechowice-Dziedzice, podała nową datę odtworzenia drogi. Inwestycja odbędzie się w dniach od 17 do 18 grudnia w godzinach od 7.00 do 18.00. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na wspomnianej ulicy.

W związku z prowadzonymi pracami utrudnień muszą spodziewać się pasażerowie linii nr 1 czechowickiego PKM. W piątek na ul. Miliardowickiej prowadzony będzie ruch wahadłowy, z kolei w sobotę zostanie wprowadzony objazd dla autobusów miejskiego przewoźnika - w godzinach od 8.00 do 15.00 pojazdy będą kursować ul. Pasieczną w obu kierunkach.

W związku z objazdem przystanki Zabrzeg Sikorskiego/Winogronowa oraz Zabrzeg Miliardowicka/Dworzec nie będą obsługiwane. Przystanek Ligota Miliardowicka/Powstańców Śląskich zostanie tymczasowo przeniesiony w okolice skrzyżowania z ulicą Pasieczną, w kierunku ośrodka zdrowia.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj