czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1694

Włamywacze w rękach policji. Skradli sprzęt i odzież narciarską

Stróże prawa z Czechowic-Dziedzic wytropili i zatrzymali 3 mężczyzn w wieku od 28 do 38 lat podejrzewanych o kradzież z włamaniem. Ich łupem padł warty blisko 7 tysięcy złotych sprzęt i odzież narciarska. Policjanci odzyskali niemal całe skradzione mienie. Podejrzanym grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Włamywacze w rękach policji. Skradli sprzęt i odzież narciarską
Włamywacze w rękach policji. Skradli sprzęt i odzież narciarską · fot. KMP Bielsko-Biała


Do przestępstwa doszło w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Norberta Barlickiego. Do lokalu wykorzystywanego jako magazyn włamali się nieznani wówczas sprawcy, którzy skradli sprzęt i odzież narciarską wartą blisko 7 tysięcy złotych. Kiedy pokrzywdzony 11 grudnia odkrył włamanie, natychmiast zawiadomił mundurowych.

Śledczy z czechowickiego komisariatu wszczęli policyjne dochodzenie i rozpoczęli poszukiwania sprawców. Już po paru dniach trafili na trop trzech mieszkańców Czechowic-Dziedzic, których podejrzewali o to włamanie. 13 grudnia zatrzymali wszystkich trzech mężczyzn w wieku 28, 37 i 38 lat oraz odzyskali prawie cały skradziony przez nich sprzęt i odzież narciarską. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty. Za kradzież z włamaniem każdemu z nich grozi teraz kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

mp / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.