czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 grudnia 2021
  • wyświetleń: 639

Fajerwerki i petardy w Sylwestra. Polska 2050 apeluje do czechowiczan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sylwester 2021" podaj

Okręg powiatu bielskiego Stowarzyszenia Polska 2050 wystosował apel do mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice w sprawie niestosowania podczas Sylwestra fajerwerków i petard.

fajerwerki
Fajerwerki i petardy w Sylwestra. Polska 2050 apeluje do czechowiczan · fot. czecho.pl


- Szanowni mieszkańcy gminy Czechowice-Dziedzice, apelujemy i jednocześnie prosimy o niestosowanie w sylwestra fajerwerków i petard, jako środka rekreacyjnego wytwarzającego duży huk szkodliwy dla zwierząt oraz osób w bezpośrednim sąsiedztwie wybuchu. Petardy i fajerwerki z powodzeniem można zastąpić pokazem laserowym, zimnymi ogniami, "cichymi fajerwerkami" lub inną rozrywką która nie szkodzi środowisku, nie stresuje zwierząt i ludzi - czytamy w apelu Stowarzyszenia Polska 2050, powiat bielski.

- Jeżeli musisz, staraj się stosować "ciche fajerwerki" które przy detonacji nie wydają uciążliwego huku oraz pamiętaj o odpowiedzialnym zachowaniu z poszanowaniem prawa ludzi i zwierząt. Dziękujemy!!! - dodają działacze.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sylwester 2021

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sylwester 2021" podaj