Wiadomości

  • 23 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1079

Audiobooki - książki do słuchania

Materiał partnera:

Audiobook czyli inaczej książka mówiona i czytana to coraz częściej wybierana forma zapisu literatury. Niejednokrotnie nagranie dźwiękowe może być przeczytane przez lektora, choć coraz częściej możesz trafić na pozycje, w których rolę odgrywają znani i popularni aktorzy. To właśnie dzięki nim, audiobooki trafiają do coraz szerszego grona odbiorców, którzy na co dzień rzadko mają czas na czytanie książek.

Linkhouse


  • Wybierz kategorie audiobooków, które cię interesują
  • Pobierz aplikację i sprawdź dostępne pozycje


Wybierz kategorie audiobooków, które cię interesująNiewątpliwie dużą zaletą audiobooków jest to, ze można je słuchać wykonując jednocześnie dowolne czynności. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wykorzystywanie książek słuchanych podczas jazdy samochodem do pracy lub w długiej podróży. Normalnie w takiej sytuacji nie miałbyś możliwości sięgnięcia po ulubioną pozycję. Korzystając z odtwarzacza lub podłączając telefon do zestawu głośnomówiącego już od pierwszych minut jazdy możesz wysłuchać książek z dziedziny jaka jest literatura faktu, powieści obyczajowe czy książki fantasy.

Audiobooki, jako książki do słuchania często wykorzystywane są przez młode mamy, które nie mają możliwości wyodrębnienia ustronnego miejsca i zatopienia się w lekturze, pracowników, którzy zamiast muzyki wybierają ulubioną książkę lub inne osoby, które zamiast telewizji i radia wolą uciec w świat słowa mówionego.

Pobierz aplikację i sprawdź dostępne pozycjeJeżeli chodzi o książki do słuchania, odtwarzane w aplikacji mobilnej są niezwykle wygodne w obsłudze. Przede wszystkim warto wiedzieć, że słuchając powieści reportażu lub biografii możesz zrobić pauzę w dowolnym momencie, a gdy tylko zechcesz wrócić do ponownego odsłuchania, książka zostanie odtwarzana od momentu, na którym skończyłeś. Pozwoli to unikać przewijania, szukania ostatniego fragmentu, który zapamiętałeś, oszczędzając jednocześnie twój czas.

Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na prezent, ta forma książki z pewnością okaże się doskonałym wyborem, który przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu. Ponadto szeroki wybór w dostępnej ofercie spowoduje, że znajdziesz nie tylko stare, ale także nowe pozycje, które są realizowane na bieżąco. Kryminały, biografie, dramaty, czy thrillery dobierz odpowiedni rodzaj literatury dopasowany do twoich preferencji.