Reklama

Wiadomości

  • 23 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1501

Policjanci poszukują świadków zdarzeń drogowych

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukują świadków zdarzeń drogowych, które miały miejsce na terenie jej działania. Osoby posiadające informacje na temat poniższych zdarzeń proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 85 712 63 lub 47 85 712 60.

policja, radiowóz
Policjanci poszukują świadków zdarzeń drogowych · fot. Urząd Marszałkowski


  • 27 listopada 2021 roku około godziny 11.40 w Ligocie, na ulicy Ligockiej na wysokości nr 93, gdzie w trakcie wymijania doszło do kolizji pojazdów marki BMW i Mercedes.
  • 18 października 2021 roku w godzinach nocnych w Czechowicach-Dziedzicach na parkingu przy Placu Jana Pawła II nieustalony sprawca uszkodził zaparkowane BMW, a następnie oddalił się.
  • 13 grudnia 2021 roku około godziny 9.30 w Czechowicach-Dziedzicach na drodze krajowej nr 1 w kierunku Bielska-Białej nieustalony kierujący białym samochodem dostawczym marki Iveco z częścią ładunkową przykrytą plandeką koloru czerwonego o początkowych numerach rejestracyjnych DW najechał na naczepę zespołu pojazdów, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.