Reklama

Wiadomości

  • 27 grudnia 2021
  • 1 stycznia 2022
  • wyświetleń: 4506

Od 1 stycznia zmiany na liniach Komunikacji Beskidzkiej

Od 1 stycznia wejdą w życie zmiany w trasach linii Komunikacji Beskidzkiej, czyli dawnego PKS Bielsko-Biała. Dotyczą one m.in. linii nr 104 kursującej do Czechowic-Dziedzic.

Pierwsze nowe Solarisy już w PKS Bielsko-Biała - 25.04.2020
Od 1 stycznia zmiany na liniach Komunikacji Beskidzkiej · fot. Nowy Mig


Jak informuje Komunikacja Beskidzka, zamiast kursów linii nr 104 Czechowice-Dziedzice - Janowice oraz Bielsko-Biała - Kaniów przedłużone zostają kursy linii nr 136 z Bielsko-Białej przez Janowice, Bestwinę oraz Kaniów do dworca w Czechowicach-Dziedzicach. Ze względów technicznych linia nr 136 nie będzie obsługiwać przystanków na ul. Łabędziej oraz Jawiszowickiej.

Kursy linii nr 103 Czechowice-Dziedzice - Dankowice realizowane będą według dotychczasowego rozkładu jazdy. Zmiany na liniach Komunikacji Beskidzkiej wyszczególniono w poniższym komunikacie.

Zmiany na liniach Komunikacji Beskidzkiej wyszczególniono w komunikacie na stronie internetowej przewoźnika tutaj. Nowe tabliczki przystankowe posegregowane według miast i gmin ważne od 1 stycznia 2022 roku dostępne są tutaj. Warto dodać, że 1 stycznia Komunikacja Beskidzka wprowadzi także nową taryfę biletową, o czym informowaliśmy tutaj.

pks, solaris
Autobus Komunikacji Beskidzkiej · fot. Komunikacja Beskidzka


Ponadto KB poinformowała, że w Nowy Rok, czyli 1 stycznia komunikacja na liniach obsługiwanych przez Komunikację Beskidzką S.A. nie będzie realizowana. Wyjątek stanowią kursy z Bielska-Białej do Szczyrku Salmopola o 8.20 oraz 15.20 i kursy powrotne o 9.27 i 16.18.

mp / czecho.pl

źródło: Komunikacja Beskidzka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj