Wiadomości

  • 29 grudnia 2021
  • 3 stycznia 2022
  • wyświetleń: 16032

Od stycznia korzystanie z PSZOK tylko z Kartą Użytkownika

Od stycznia korzystanie z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Prusa będzie możliwe wyłącznie przy użyciu Karty Użytkownika PSZOK. Jak informuje Biuro ds. Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego, system kart zostanie wprowadzony by uniemożliwić bezpłatne oddawanie odpadów do PSZOK przez osoby do tego nieuprawnione.

pszok
Od stycznia korzystanie z PSZOK tylko z Kartą Użytkownika · fot. czecho.pl


Mieszkańcy nieruchomości, dla których została złożona deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi będą mogli odebrać Kartę Użytkownika PSZOK podczas pierwszej wizyty w punkcie, działającym przy ul. Prusa 33 w Czechowicach-Dziedzicach.

Karta Użytkownika PSZOK w Czechowicach-Dziedzicach
Karta Użytkownika PSZOK w Czechowicach-Dziedzicach · fot. www.czechowice-dziedzice.pl


Karta Użytkownika PSZOK to karta z tworzywa sztucznego, posiadająca indywidualny numer identyfikacyjny przypisany do danej nieruchomości zamieszkałej oraz kod kreskowy umożliwiający sprawne odczytanie danych osoby oddającej odpady. Karta zostanie wydana tylko wówczas, jeśli właściciel nieruchomości posiada aktywną deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Więcej informacji na temat PSZOK można znaleźć tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.