czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 stycznia 2022
  • 16 stycznia 2022
  • wyświetleń: 19538

Ruszyła rozbudowa CH Stara Kablownia. Otwarcie do końca roku

W połowie grudnia przy ulicy Paderewskiego w Czechowicach-Dziedzicach rozpoczęła się inwestycja polegająca na budowie pawilonu handlowo-usługowego. Jest to rozbudowa czechowickiego Centrum Handlowego Stara Kablownia.

Reklama

Ruszyła rozbudowa CH Stara Kablownia. Powstaną 4 pawilony handlowe
Ruszyła rozbudowa CH Stara Kablownia. Otwarcie do końca roku · fot. czecho.pl


Jak dowiedzieliśmy się w CH Stara Kablownia, przy ul. Paderewskiego prowadzona jest rozbudowa galerii w postaci jednego budynku parku handlowego SK PARK o łącznej powierzchni 2000 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni będą lokale trzech nowych najemców. Planuje się, że inwestycja zostanie oddana do użytku w III/IV kwartale 2022 roku. Inwestorem jest firma AMG Development.

CH Stara Kablownia zostało otwarte w 2013 roku. Budowę obiektu rozpoczęto we wrześniu 2012 roku na terenach byłej Śląskiej Fabryki Kabli założonej w 1927 roku. Jego obecna powierzchnia użytkowa wynosi około 19 tysięcy metrów kwadratowych.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.