Wiadomości

  • 2 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1516

Modna biżuteria 2022

Materiał partnera:

Ciekawa, modna biżuteria sprawia, że nawet zwykłe ubrania mogą zamienić się w przyciągającą spojrzenia stylizację. W prostocie zresztą tkwi siła: ponadczasowe fasony wsparte wyrazistym detalem - to opcja, która nigdy nie zawodzi. Sprawdź, jaka biżuteria damska będzie modna w nadchodzącym sezonie i jak komponować ją z całością stroju.

Źródło: pexels.com


1. Blask zawsze na czasie!
2. Efektowne naszyjniki
3. Pierścionki w rozmiarze XXL
4. Wielki powrót charmsów


Gdzie szukać biżuteryjnych inspiracji? Sporo tematycznych dodatków, także nawiązujących stylistyką do pory roku lub okazji, znajdziesz na https://beauyou.pl/. Bez kłopotu dobierzesz coś na co dzień i na wyjątkowe okazje.

Blask zawsze na czasieMetale szlachetne i blask kryształów zawsze są na czasie, nic więc dziwnego, że pozostaną obecne w nadchodzących trendach. Stylowe dodatki to zarówno złota biżuteria uzupełniona różnokolorowymi kamieniami, jak i chłodna biżuteria srebrna. Coś dla siebie znajdą miłośniczki minimalizmu - delikatna biżuteria doskonale skomponuje się z małą czarną czy prostą białą mini. Na wielkie wyjścia wybierz coś wyrazistego - przykładem może być kolia swarovski, gdzie blask kamieni został podkreślony złotem.

Efektowne naszyjnikiJeśli chcesz zaopatrzyć się w modną biżuterię, koniecznie zwróć uwagę na spektakularne naszyjniki, które nierzadko przybierają tak śmiałe formy jak choćby gruby łańcuch. Tego typu akcesoria mogą być - w zależności od twoich upodobań - wykonane ze srebra lub złota, ale także metalu... Tworzywo nie ma znaczenia - najważniejsze, by biżuteria od razu przyciągała spojrzenia rozmiarem. Wielbicielki mocnych akcentów mogą dołączyć do takiego naszyjnika równie mocne bransoletki, jednak uważaj, aby nie przesadzić.

Pierścionki w rozmiarze XXLTo kolejne produkty, które trafią na listę modowych niezbędników. Biżuterią zdecydowanie przyciągającą wzrok, idealną na różne okazje, będzie duży pierścionek. Na rynku znajdziesz zarówno kolorowe produkty z emaliowanymi dodatkami, nawiązujące do szalonych lat 80. i 90., jak i bardziej stonowane i eleganckie wybory, choćby białe złoto z dużym kamieniem. Możesz do takiego pierścionka dołożyć jedną lub kilka bransoletek w podobnym stylu.


Wielki powrót charmsówA skoro pojawiły się już bransoletki, nie sposób wspomnieć, że powracają także charmsy - zawieszki, którymi ozdobiona może być nie tylko bransoletka, ale także naszyjnik. W nadchodzącym sezonie charmsy będą bardzo kolorowe, w formie owoców, zwierząt i bardziej fantazyjnych kształtów. To doskonały pomysł, by wyrazić swoją osobowość.