czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 stycznia 2022
  • wyświetleń: 307

Dlaczego warto studiować języki na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej?

Materiał partnera:

Zastanawiasz się, jak można uczyć się języków obcych, by rozwijać się lingwistycznie? Postaw na dobre studia językowe na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej.

Silesia


Czas na inne obowiązkiW dzisiejszym zabieganym świecie o wiele trudniej znaleźć czas na pracę i naukę. Rozwiązaniem jest sposób kształcenia na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej. Nauka odbywa się w formie online, dzięki czemu nie tracisz czasu na dojazdy i nie ponosisz kosztów związanych z transportem na uczelnię czy noclegiem.

Możliwość nauki z różnych miejscUczysz się gdzie chcesz. Studia odbywają się za pośrednictwem platform online takich jak ClickMeeting, Zoom oraz Moodle. W każdym momencie masz także możliwość wglądu w udostępnione przez wykładowców materiały. Dzięki temu możesz uczyć się kiedy tylko chcesz.

Dostęp do wykwalifikowanej kadry akademickiejOprócz wskazanych zalet technicznych, ta uczelnia lingwistyczna to miejsce, gdzie pracuje doświadczona kadra akademicka, która z powodzeniem przekaże Ci wiedzę językową i pomoże zdobyć kompetencje lingwistyczne. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie, a w razie niejasności masz możliwość zwrócenia się do wykładowców z wątpliwościami.

Ciekawa oferta edukacyjnaNa Uczelni Lingwistyczno-Technicznej możesz studiować takie kierunki lingwistyczne takie jak: germanistyka online, filologia angielska online, a także filologia rosyjska online. Rekrutacja na studia odbywa się na podstawie wyników egzaminu dojrzałości. Studia odbywają się na I i II stopniu.
W ramach każdej filologii możesz wybrać jedną z poniższych specjalizacji:
  • nauczycielską, która uprawnia Cię do prowadzenia zajęć w szkołach oraz na kursach językowych;
  • tłumaczeniową, która pozwoli Ci na zdobycie umiejętności do tłumaczenia różnego typów tekstów oraz możliwość współpracy z wydawnictwami czy firmami wymagającymi kontaktu z zagranicznymi partnerami;
  • biznesową, która ułatwi Ci odnalezienie się w świecie biznesu;
  • turystyczną, która da Ci podstawy do podjęcia pracy jako rezydent, pracownik linii lotniczych czy pilot wycieczek.


Szansa na uzyskanie międzynarodowego certyfikatu językowegoUczelnia Lingwistyczno-Techniczna jest akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearson. To oznacza, że w trakcie studiów masz możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na wybranym poziomie: A1, A2, B1, B2, C1, C2, przyjętym przez Europejski System Opisu Kształcenia Językowego.

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna to miejsce, gdzie rozwiniesz skrzydła i nauczysz się języka obcego, którego znajomość wykorzystasz w swojej wymarzonej pracy.