Wiadomości

  • 4 stycznia 2022
  • 10 stycznia 2022
  • wyświetleń: 5025

Utrudnienia na linii S61 w związku z przebudową węzła kolejowego

Za nami:

W związku z realizacją prac przy modernizacji infrastruktury kolejowej wokół stacji Czechowice-Dziedzice oraz wiążącą się z tym koniecznością doraźnego wstrzymania ruchu na linii kolejowej, Koleje Śląskie kontynuują organizację Zastępczej Komunikacji Autobusowej na odcinku Chybie - Czechowice-Dziedzice oraz Chybie - Pszczyna.

Dzień Bez Samochodu - w pociągach KŚ można otrzymać gadżety
Utrudnienia na linii S61 w związku z przebudową węzła kolejowego · fot. Koleje Śląskie


Jak informuje śląski przewoźnik, zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywać we wtorek, 4 stycznia oraz w okresie od 10 do 13 stycznia. Obejmie ona pociągi kursujące w relacji Cieszyn - Czechowice-Dziedzice oraz Czechowice-Dziedzice - Cieszyn.

Zmiany są zawarte w liniowym rozkładzie: https://www.kolejeslaskie.com/utrudnienia-na-linii-s61-na-odc/

mp / czecho.pl

źródło: Koleje Śląskie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego

Od 2019 roku trwa przebudowa czechowickiego węzła kolejowego. Dzięki niej przebudowano stacje Czechowice-Dziedzice, Zabrzeg oraz Goczałkowice-Zdrój. Wymieniono także między innymi tory oraz elementy sieci trakcyjnej. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj