czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 stycznia 2022
  • wyświetleń: 714

Jedzenie dla zwierząt z Czechowic z "Banku Dobrej Karmy"

Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach pozyskała dzięki Stowarzyszeniu Reksio, które prowadzi "Bank Dobrej Karmy" około 50 kg psiej oraz kociej suchej i mokrej karmy. Będzie ona rozdysponowana wśród najbardziej potrzebujących zwierząt. W ostatnim czasie odbyła się także zbiórka środków dla czechowickiego przytuliska, przeprowadzona przez pracowników spółki Budimex.

Pamietają o potrzebujących zwierzętach z Czechowic-Dziedzic
Pamietają o potrzebujących zwierzętach z Czechowic-Dziedzic · fot. Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach


- Strażnicy podczas swoich codziennych zadań w trakcie patrolu i kontroli jeśli stwierdzą, że właściciel będzie potrzebował karmy, to również wydadzą ją dla swojej pociechy. Do dyspozycji straży trafiła również budka dla kotów, która pozostanie w dyspozycji Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Mieszkańcy, którzy mają trudną sytuację, a posiadają zwierzę domowe również mogą zgłosić się do straży miejskiej lub WOŚ UM o pobranie karmy. Dziękujemy stowarzyszeniu za przekazaną żywność dla zwierząt w tym trudnym dla nich okresie jakim jest zima - poinformowała straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach.

W ostatnim czasie została także przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz zwierząt z czechowickiego przytuliska dla bezdomnych kotów, przeprowadzona przez pracowników spółki Budimex. O zbiórce poinformowała czechowicka fundacja Mam kota na punkcie psa.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.