Wiadomości

  • 10 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1072

Leżaki nie tylko na plażę! Wynajem leżaków na imprezy

Materiał partnera:

Leżaki kojarzą się przede wszystkim z wakacjami, plażą i aktywnościami na świeżym powietrzu. Posiadacze stosunkowo sporych balkonów lub tarasów, mogą cieszyć się promieniami słońca w zaciszu własnego domu. Tymczasem leżaki mogą mieć także zupełnie inne zastosowanie. Są wygodne i z powodzeniem zastąpią krzesła w pewnych okolicznościach.

Źródło: pixabay.com


Leżaki jako krzesłaLeżaki są zdecydowanie wygodniejsze niż krzesła. Z tego względu idealnie nadają się na wszelkie imprezy plenerowe, także masowe o nieco luźniejszym charakterze. Meble eventowe tego rodzaju nadają się idealnie na pokazy filmów w kinach plenerowych, a także na koncerty. Tego typu imprezy odbywają się zazwyczaj w okresie letnim, podczas słonecznej pogody. Wiele osób korzysta wówczas z urlopu wypoczynkowego. Dlatego tym bardziej docenią możliwość komfortowego uczestnictwa w imprezie plenerowej. To także lepsza opcja dla mam, które chciałyby wygodnie usiąść wraz z małym dzieckiem. Nie muszą wówczas zabierać ze sobą dodatkowego krzesełka lub większego nosidła dla dziecka. Również osoby z problemami z kręgosłupem, wybiorą wygodny leżak, a nie sztywne i twarde krzesło.

Wynajem leżakówWypożyczalnia mebli jest w stanie zapewnić znacznie większa ilość leżaków niż krzeseł. Są one tańsze, a ponadto dużo łatwiejsze w transporcie. Głównie ze względu na fakt, że klasyczny leżak jest lżejszy od standardowego krzesła. Firma jest zatem w stanie dostarczyć znacznie więcej leżaków za pomocą jednego transportu. To z kolei przekłada się na niższą cenę za ich wynajęcie. Uczestnicy imprezy mogą samodzielnie przenosić leżaki w dowolne miejsce, a w przypadku gdy ktoś wyjdzie wcześniej, leżak można szybko złożyć i zabrać, aby nie blokował miejsca. Kilkanaście leżaków bez problemu zmieści się nawet na niewielkim zapleczu, jaki dysponuje zazwyczaj organizator imprezy plenerowej. Do złożenia i rozłożenia leżaka nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia.


Wypożyczalnia leżaków - kiedy warto skorzystać?Firmy oferujące wynajem leżaków i mebli eventowych są w stanie dostarczyć leżaki nie tylko na imprezy masowe, ale także te prywatne. Mogą one zastąpić krzesła na spotkaniach z okazji:
  • Chrztu Świętego lub Komunii Świętej;
  • zaręczyn lub wesela;
  • urodzin;
  • rocznicy ślubu;
  • jubileuszu o charakterze prywatnym.


Wynajem leżaków stał się bardzo popularny w czasach pandemii. W dobie obostrzeń, bezpieczeństwa i restrykcji dotyczących zachowania bezpiecznego dystansu, zastosowanie leżaków daje nam możliwość zapanowania w łątwy sposób właśnie nad zachowaniem dystansu społecznego.

Zakup krzeseł czy leżaków na potrzeby jednej imprezy, nie wydaje się być zbyt rozsądnym pomysłem. Meble te mogą nie przydać się już więcej, a ich przechowywanie jest problematyczne, szczególnie w przypadku niewielkich mieszkań bez przynależnej do nich piwnicy. Wypożyczone leżaki wystarczy natomiast po prostu oddać po zakończeniu imprezy.undefined