Wiadomości

  • 11 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1416

Dyżury w urzędzie skarbowym w związku z Polskim Ładem

We wszystkich urzędach skarbowych uruchomiono od wtorku, 11 stycznia specjalne dyżury, w trakcie których przeszkoleni pracownicy będą udzielać informacji dotyczących nowych rozwiązań podatkowych ujętych w Polskim Ładzie.

Urząd Skarbowy, skarbówka, us
Dyżury w urzędzie skarbowym w związku z Polskim Ładem · fot. Izba Administracji Skarbowej w Katowicach


W dni robocze, w godzinach od 8.00 do 19.00 pracownicy urzędów skarbowych udzielają informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie. Informację będzie można uzyskać w urzędzie skarbowym osobiście lub kontaktując się telefonicznie. W sytuacji, gdy dany problem będzie złożony i wymagał konsultacji to odpowiedź zostanie udzielona telefonicznie lub mailowo. Dane teleadresowe są dostępne na stronie: https://www.slaskie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-w-pszczynie/kontakt/dane-teleadresowe

Od 11 stycznia będzie można umówić się na wizytę w urzędzie skarbowym, korzystając z usługi rezerwacji na stronie https://wizyta.podatki.gov.pl/.

Osoby zainteresowane zmianami podatkowymi wprowadzonymi pakietem Polski Ład mogą korzystać również z pomocy konsultantów Krajowej Informacji Skarbowej (KIS).

Dzwoniąc na infolinię Krajowej Informacji Skarbowej pod nr 22 330 03 30 (z tel. komórkowych) lub 801 055 055 (z tel. stacjonarnych) należy wybrać numer 8.

ar / czecho.pl

źródło: Krajowa Administracja Skarbowa

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.