Wiadomości

  • 13 stycznia 2022
  • 25 stycznia 2022
  • wyświetleń: 9504

LKS Sokół Zabrzeg z nowym prezesem. Przedstawiono cele klubu

W sobotę, 22 stycznia w Domu Strażaka w Zabrzegu odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze klubu LKS Sokół Zabrzeg. Na spotkaniu dokonano wyboru nowego prezesa i zarządu oraz przedstawione cele Sokoła na 2022 rok.

PocztowkazCzechowic,Czechowice,CzechowiceDziedzice,Zabrzeg,Stadion,Sport,Sokół,MOSiR,fotodnia,ins
Zabrzeg: spotkanie sprawozdawczo-wyborcze w LKS Sokół · fot. Michał Krzywonos


Najważniejszym punktem zebrania był wybór nowego prezesa klubu LKS Sokół Zabrzeg. Po ośmioletniej kadencji Stanisława Donocika, jego funkcję przejął Damian Dudek. Były prezes zadeklarował, że dalej będzie się udzielać i pomagać w rozwoju klubu. Na spotkaniu zostało także powołanych dziesięciu członków zarządu, w tym skarbnik.

Loading...


Podczas zebrania przedstawiono również sprawozdanie finansowe klubu za 2021 rok oraz przedstawiono cele Sokoła Zabrzeg na 2022 rok. Głównym z nich pozostaje awans i rozwój młodzieży, a także pozyskanie jeszcze większej ilości sponsorów. Nabrać tempa ma także akcja #Razem_Odbudujemy_Sokół. Duża część planów zostanie oficjalnie zatwierdzona na posiedzeniu zarządu, które odbędzie się w lutym.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.