Wiadomości

  • 12 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1103

Wymiana szybek w iPhone i urządzeniach Apple

Materiał partnera:

Serwis iPhone oferuje szeroki wachlarz usług związanych z naprawą części do smartfonów marki Apple. Najczęściej zdarza się, że użytkownicy zbijają przednią lub tylną szybkę w zależności od modelu iPhone'a. Większość napraw realizowana jest w kilka dni, a wykonana usługa posiada często trzymiesięczną gwarancję, tak by klient w razie wątpliwości mógł zgłosić reklamację nie dopłacając do usługi. Odwiedź autoryzowany serwis Apple lub skorzystaj z darmowego kuriera, który odbierze uszkodzone urządzenie, zawożąc do naprawy.

Źródło: pexels.com


Serwis iPhone - sprawna i szybka usługa w dobrej ceniePrawie każdy użytkownik telefonu wyczulony jest na jakość ekranu. Dlatego, kiedy niespodziewanie nadarzy się pęknięcie szybki w telefonie, myślimy o naprawie. Najczęstszą naprawą w serwisach jest wymiana baterii lub wymiana szybki, iPhone znany jest z mocarnego systemu, jednak nie stworzono jeszcze szybki, która nie pęknie po mocnym zderzeniu. W autoryzowanym serwisie Apple naprawa ekranu jest jednak opłacalna. Niezależnie od usterki i rodzaju naprawy, specjaliści z dokładną starannością przywracają blask i możliwość użytkowania ulubionego iPhone'a.


Naprawa iPhone - warunki naprawyW każdym z modeli możliwa jest naprawa - od najnowszych po te starsze (wymiana szybki iPhone 11 pro, iPhone X, iPhone 9, iPhone 8, iPhone 7, iPhone SE, iPhone XS, czy nawet iPhone 6s) Serwis Apple gwarantuje oryginalne części, bądź części zamiennie w zależności, która z opcji interesuje klienta. By jednak wymienić szybkę w smartfonie w urządzeniu musi być sprawny wyświetlacz, bez przebarwień i pionowych pasków na ekranie - autoryzowane serwisy zastrzegają sobie te warunki, by klienci byli świadomi, jaki sprzęt można naprawić. W niektórych modelach rozbicie może zdarzyć się w tylnej części - wymiana tylnej szybki iPhone x również jest możliwa, przy czym o wiele prostsza i tańsza.


Serwis Apple - napraw wszystkie urządzenia AppleKażdy sprzęt Apple (MacBook, Apple Watch, iPhone) wymaga czasem naprawy lub wymiany części. W MacBookach możliwa jest wymiana klawiatury. W zegarkach, tak jak w iPhone'ach można wymienić szybkę, wymiana szybki apple watch jest gwarancją na długie działanie. W iPadzie możesz liczyć na wymianę baterii. oryginalnej, bądź zamiennej. Każde urządzenie Apple posiada opis potencjalnych uszkodzeń, na które firma Apple gotowa jest zaradzić, służąc wymianą części. Za wykonaną usługę naprawy bądź wymiany części w sprzęcie klient uzyskuje kilka miesięcy gwarancji.

Napraw swojego smartfona, laptopa lub zegarek firmy Apple i ciesz się nim na nowo.