czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 października 2007
  • wyświetleń: 1146

Na przystankach będzie czyściej?

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach zakończył zbieranie ofert przetargowych na utrzymanie czystości przystanków autobusowych zlokalizowanych na terenie miasta i gminy. Kto będzie sprzątał, przekonamy się 12 października.

Na razie wiadomo, że nie będzie to pierwsza lepsza firma "z łapanki". Oferent musi bowiem dysponować nie tylko niezbędną wiedzę i doświadczenie, ale również powinien mieć do dyspozycji minimum dwa pojazdy przeznaczone do utrzymania czystości na przystankach i zimowego utrzymania (przeznaczone do wywozu nieczystości, przewożenia sprzętu, osób, środków przeznaczonych do utrzymania czystości przystanków itp.), jedną piaskarkę oraz ciągnik rolniczy z pługiem.

Do zadań wybranej firmy poza sprzątaniem przystanków i terenów przyległych będzie również należało opróżnianie koszy na śmieci i utrzymanie czystości zatok przystankowych i pasa jezdni przeznaczonego wyłącznie dla autobusów. Pod opiekę zwycięzcy trafi także dworzec PKM przy ulicy Towarowej wraz z parkingami.

new / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.