
Wiadomości
- 15 stycznia 2022
- 4 lutego 2022
- wyświetleń: 3517
Będzie można zostać ratownikiem GR PCK Czechowice-Dziedzice
Za nami:
W piątek, 4 lutego w siedzibie GR PCK Czechowice-Dziedzice przy czechowickiej ulicy Barlickiego odbędzie się nabór do grupy. Nie jest wymagane posiadanie kursów z zakresu pierwszej pomocy czy też ratownictwa.

Wolontariuszami GR PCK Czechowice-Dziedzice mogą zostać osoby, pełnoletnie, gotowe do poświęcenia wolnego czasu na rzecz działalności w GR PCK Czechowice-Dziedzice, których stan zdrowia pozwala na działalność w charakterze ratownika. Ponadto GR PCK poszukuje osób zdecydowanych do uczestnictwa i ukończenia rocznego stażu kandydackiego, podczas którego przejdą szereg szkoleń z zakresu ratownictwa oraz kwalifikowanej pierwszej pomocy.

ZOBACZ TAKŻE

To był pracowity czas dla GR PCK Czechowice-Dziedzice. Grupa podsumowała swoje działania

[FOTO] Grupa Ratownictwa PCK Czechowice-Dziedzice na Dniach NATO w Ostrawie

Zmarł Mateusz Matura. Czechowiczanin walczył z glejakiem IV stopnia

17 marcaBezpłatne warsztaty samoobrony dla mieszkanek gminy. Liczba miejsc jest ograniczona

TrwaBezpłatny program usuwania wyrobów z azbestu. Ruszył nabór wniosków

[FOTO] Za nami marcowa akcja krwiodawstwa na Placu Jana Pawła II
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
