czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 października 2007
  • wyświetleń: 1782

Czecho.pl bije kolejny rekord!

Po raz kolejny miło nam zakomunikować, że czechowicki portal.pl zrobił następny krok do przodu i pobił rekord wizyt w ciągu miesiąca. We wrześniu odnotowaliśmy 3419 wizyt dziennie. To sprawia, że jesteśmy jednym z największych mediów w Czechowicach-Dziedzicach i okolicy.

Reklama

Liczba wizyt na portalu czecho.pl wzrasta systematycznie. Z każdym kolejnym okresem odnotowujemy wyższe wyniki. Dla porównania, jeszcze pół roku temu czecho.pl było średnio 2846 wizyt dziennie. Dziś jest to ponad pół tysiąca więcej!

Liczba wizyt oznacza to, iż z tylu różnych numerów IP (w wielu przypadkach, można to odebrać jako z różnych komputerów) jest czytany portal. Natomiast samych wywołań adresu czecho.pl było we wrześniu dziennie średnio 81 169 razy (w marcu 58 567)!

Siódmego września dodatkowo został ustanowiony tegoroczny rekord wizyt w trakcie jednego dnia. Z portalu czecho.pl korzystało wówczas ponad 5000 osób!

Zespół redakcyjny czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.