Wiadomości

  • 24 stycznia 2022
  • wyświetleń: 3654

Wygrana MRKS z trzecioligowcem w pierwszym sparingu

Od wygranej 2:1 (1:0) nad plasującym się po rundzie jesiennej na 10. lokacie w III lidze (gr.3) Pniówkiem Pawłowice, sparingowy "serial" w tym roku rozpoczęli piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice.

MRKS, piłka, nożna, zima,
Wygrana MRKS z trzecioligowcym w pierwszem sparingu · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


W rozgrywanym w trudnych warunkach atmosferycznych test-meczu na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR, gole dla podopiecznych nowego trenera Wojciecha Białka w sobotnie przedpołudnie zdobywali Patryk Mizera (27 min.) i Marcin Mizia (57 min. - głową).

W następnej grze kontrolnej czechowiczanie już w najbliższą środę - 26 stycznia o godzinie 17:30 również na własnym terenie, stoczą pojedynek z innym przedstawicielem trzecioligowego szczebla - drużyną Rekordu Bielsko-Biała.

Sparing nr 1: Boisko MOSiR ze sztuczną nawierzchnią, ul. Legionów 145 /22 stycznia 2022r., godz.11:00/

MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS Pniówek 74 Pawłowice 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Mizera (27 min.), 2:0 Mizia (57 min. - głową), 2:1 (76 min.)

MRKS: testowany bramkarz - Zajączkowski, Padło, Mizia, Kania, Raszka, Kozioł, testowany zawodnik I, Przemyk, Mizera, testowany zawodnik II oraz Świerczek - Szędzielarz, Wandzel, Czernek, Jonkisz, trzech testowanych zawodników

Trener: Wojciech Białek

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.