czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 października 2007
  • wyświetleń: 1299

21.X - Idź na wybory i zagłosuj!

Wybory parlamentarne 21 października. Wówczas nad kartą do głosowania zdecydujemy, kto przez następną kadencję będzie rządził naszym krajem i podejmował najważniejsze decyzje w państwie. Portal czecho.pl wraz z serwisem glosujmy.org zachęcają tego dnia do pójścia do urn i zadecydowaniu o bliższej i dalszej przyszłości Polski.

Z każdą kolejną chwilą upływają minuty do tegorocznych wyborów do Sejmu i Senatu. Twój głos jest ważny i może znacząco przyczynić się do podziału mandatów w przyszłym parlamencie. Rezygnacja z oddania głosu jest równoznaczna z tym, że o własnym życiu pozwalamy decydować innym.

Akcja glosujmy.org jest wspierana między innymi przez muzyków, aktorów i dziennikarzy. Do głosowania namawiają m.in. Janusz Weiss, Tomasz Kamel, Maciej Orłoś, Krzysztof Piasecki, Cezary Żak, Artur Barciś i Joanna Jabłczyńska.

Demokracja nie jest dla ludzi obojętnych! Głosujmy!

new / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.