Wiadomości

  • 26 stycznia 2022
  • wyświetleń: 3760

Co będzie można wylicytować na czechowickich aukcjach WOŚP?

Już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Z tej okazji sztaby WOŚP w całej Polsce organizują m.in. licytacje, z których dochód będzie przeznaczony na cele organizacji. Co będzie można wylicytować podczas czechowickich aukcji WOŚP?

Co będzie można wylicytować na czechowickich aukcjach WOŚP?
Co będzie można wylicytować na czechowickich aukcjach WOŚP? · fot. Allegro / Aukcje WOŚP


W serwisie Allegro dedykowanym aukcjom WOŚP od kilku dni trwają licytacje, które przygotował sztab WOŚP Czechowice-Dziedzice. Pierwszym z nich jest koszulka Artura Miśkiewicza - Mistrza Polski w kolarstwie górskim (Downhill). Przedmiot jest wzbogacony podpisem sportowca "Ze sportowymi pozdrowieniami Artur Miśkiewicz". Aukcja dostępna jest tutaj.

W internecie również można licytować usługę kompleksowego czyszczenia wnętrza pojazdu, którą zrealizuje firma GRYFNE AUTO z Czechowic-Dziedzic. Usługa dotyczy auta osobowego max 7 miejscowego. Obejmie ona odkurzenie, pranie foteli / czyszczenie i impregnacja skóry, pranie dywaników, suszenie, czyszczenie i konserwacja elementów z tworzyw sztucznych oraz mycie szyb. Aukcja dostępna jest tutaj.

Licytacje odbędą się także 30 stycznia podczas czechowickiego finału WOŚP w CH Stara Kablownia i Chacharni oraz 28 stycznia podczas stand-upu w Warowni pszczyńskich rycerzy oraz karaoke w Tapster Pub w Pszczynie (więcej o tych wydarzeniach portal czecho.pl pisze tutaj). W sumie na wszystkie aukcje przeznaczono ponad 160 przedmiotów, wśród których są medale z ogólnopolskich zawodów przekazane WOŚP przez Arkadiusza Czarnotę, narzędzia ufundowane przez firmę Cyroń, sprzęt ufundowany przez Domus oraz gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zabraknie także tradycyjnych voucherów. Listę licytacji (z podziałem na przedmioty i miejsce, w którym będą one licytowane) można znaleźć w załączniku poniżej (plik (xlsx).

Lista licytacji czechowickiego sztabu WOŚP 2022

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.