Wiadomości

  • 4 lutego 2022
  • wyświetleń: 1255

CETiR zaprasza na dzień otwarty. 9.02 można zobaczyć przedszkole i szkołę!

Artykuł sponsorowany:

Śląskie Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju w Goczałkowicach-Zdroju uruchamia rekrutację na rok szkolny 2022/2023. Najpierw - już 9 lutego - można zobaczyć placówkę od środka!

CETiR


Podczas dnia otwartego w środę, 9 lutego w godz. 17:00-19:00 będzie można zobaczyć przedszkolne i szkolne przestrzenie. Dostępna będzie także kadra, która przedstawi model funkcjonowania placówki i udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania.

CETiR to atrakcyjna alternatywa do publicznej edukacjiW roku szkolnym 2022/2023 nabory obejmą najmłodszą grupę przedszkolną (od 2,5 roku życia), a także klasę I szkoły podstawowej.

Miejsce integracjiCETiR to nowoczesny kompleks edukacyjno-terapeutyczny przeznaczony dla wszystkich dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Jest miejscem integracji dzieci niepełnosprawnych z dziećmi zdrowymi, które pozwala na przełamywanie barier i wspólne relacje, a wszystko to za pośrednictwem ścisłej współpracy placówki z rodzicami.

CETiR


Znakomita kadra pedagogicznaPlacówkę wyróżnia także świetnie przygotowana i kreatywna kadra pedagogiczna, która dba o warunki do wszechstronnego rozwoju dziecka w zgodzie z jego indywidualnymi potrzebami i na miarę jego możliwości.

Wszechstronny rozwój dzieckaDzieci mogą korzystać również z szerokiej oferty zajęć dodatkowych, m.in.: basen, piłka nożna, judo, szachy, zajęcia kreatywne, zajęcia muzyczne itp. Atutem placówki jest także nowoczesna przestrzeń sportowa - własne boisko i place zabaw, na których dzieci mogą miło spędzić czas.

Więcej informacji, w tym zasady rekrutacji, formularze zapisowe oraz pełna oferta, dostępne są na stronie: http://www.cetir.pl.

CETIR