Wiadomości

  • 7 lutego 2022
  • wyświetleń: 4793

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK-1. Były duże utrudnienia w ruchu

Do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych doszło dzisiaj przed godziną 10.00 przed skrzyżowaniem drogi krajowej nr 1 z ulicą Ligocką w Czechowicach-Dziedzicach, na pasie w kierunku Bielska-Białej. Samochód ciężarowy najechał na tył innego ciągnika siodłowego z naczepą. W miejscu zdarzenia utworzył się duży korek, który o godzinie 11.00 kończył się przy skrzyżowaniu z ulicą Węglową.

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK-1 - 7.02.2022
Zderzenie dwóch ciężarówek na DK-1 - 7.02.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika / Szymon


W zdarzeniu nikt nie został został ranny. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych, przez co jeden z ciągników siodłowych z naczepą nie był w stanie samodzielnie zjechać z drogi. Około godziny 11.00 na miejsce dotarł holownik. Droga została odblokowana około godziny 12.20

Strażacy z OSP "Czechowice'' w Czechowicach-Dziedzicach na swoim Facebooku opublikowali film, na którym widać jak kierowcy utworzyli korytarz ratunkowy. Trzeba przyznać, że w tej kwestii z miesiąca na miesiąc jest na naszych drogach coraz lepiej.

Loading...

mp, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.