Wiadomości

  • 8 lutego 2022
  • wyświetleń: 5160

W siedzibie głównej MBP powstanie kawiarnia. Poszukują najemców

W siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Paderewskiego powstanie kawiarnia. MBP poszukuje osób chętnych do poprowadzenia lokalu.

W siedzibie główne MBP powstanie kawiarnia. Poszukują najemców
W siedzibie głównej MBP powstanie kawiarnia. Poszukują najemców · fot. MBP Czechowice-Dziedzice


Miejsce pod działalność handlowo-usługową, w którym powstanie kawiarnia, znajduje się na parterze budynku, w holu głównym. Lokal składa się z pomieszczenia właściwego z ladą, witryną chłodniczą i zlewozmywakiem w zabudowie oraz zaplecza z miejscem magazynowym. Łącznie pomieszczenie zajmuje 45 m2. Zaplecze posiada przyłącza wodno-kanalizacyjne, instalację elektryczną gotowe do podłączenia urządzeń oraz umeblowania.

Część konsumpcyjna zlokalizowana jest naprzeciwko lady, wyposażona jest w 4 niskie stoliki, 12 foteli oraz 3 wysokie donice z kwiatami. W okresie wiosenno-letnio-jesiennym będzie można korzystać z mobilnych zestawów mebli tarasowych na zewnątrz lokalu, wykonanych z trwałego plastiku. Do dyspozycji biblioteka może także użyczać 10 leżaków drewnianych. Powierzchnia części konsumpcyjnej zajmuje około 50 m2.

Miejsce wyposażone jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, przeciwpożarową i antywłamaniową. Dodatkowo obiekt biblioteki chroniony jest całodobowo przez firmę ochroniarską. W budynku na parterze zlokalizowane są także trzy toalety.

Minimalny koszt najmu to 428,45 zł netto + VAT oraz zużycie mediów. Termin przejęcia lokalu przez nowego najemcę to luty 2022 roku. - W związku z tym zapraszamy do złożenia oferty cenowej i na zorganizowanie funkcjonowania ww. lokalu według własnej koncepcji (wizji). Oferent zobligowany jest to do odwiedzenia Biblioteki i obejrzenia miejsca, którego dotyczy niniejsze zaproszenie. Biblioteka zastrzega charakter prowadzonej działalności, jaką ma być kawiarnia/herbaciarnia. Pozostawiamy dowolność nazwy, designu dodatkowego wyposażenia (uwzględniającego specyfikę miejsca - bibliotekę). Prosimy, o informację dotyczącą Państwa potencjału jakim dysponujecie, pozwalającego na wyposażenie i organizację miejsca oraz ewentualnego doświadczenia w prowadzeniu działalności usługowo - handlowej - czytamy w komunikacie Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Pełną treść ogłoszenia wraz ze szczegółami można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Miejskiej biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach - tutaj.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj