Wiadomości

  • 11 lutego 2022
  • wyświetleń: 2534

Ciekawa zabawa edukacyjna na profilu CEE na ferie zimowe

Od 14 do 25 lutego w województwie śląskim trwać będą ferie zimowe. Z tej okazji Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach przygotowało ciekwą zabawę ekologiczną. Odbędzie się ona na profilu CEE na Facebooku.

Czechowice,CzechowiceDziedzice,CEE,Czerwiec,Upał,Cień,LoveCzecho,LoveSilesia,fotodnia,instagram
Ciekawa zabawa edukacyjna na profilu CEE na ferie zimowe · fot. czecho.pl


Jak informuje Centrum Edukacji Ekologicznej, na jego profilu na Facebooku będzie można znaleźć różne ciekawostki ze świata ekologii. - Wyszedłeś z domu na spacer, ale nie masz określonego celu wędrówki? Wejdź na ścieżkę Doliny Potoku Czechowickiego, gdzie znajdziesz krótkie i proste zadania dla każdego. Zadania pojawią się na naszym profilu pod koniec tego tygodnia - zachęca czechowickie CEE.

- Pod koniec ferii będzie można rozwiązać quiz dotyczący ciekawostek umieszczanych na naszym profilu, a także podać odpowiedzi uzyskane podczas wykonywania zadań na terenie doliny. Odpowiedzi będzie można przesyłać na nasz adres mailowy. Zabawa ma charakter edukacyjno-rekreacyjny, nie będzie miała formy rywalizacji, nie będą też prowadzone żadne klasyfikacje. Mamy nadzieję, że sprawi Wam przyjemność i pozwoli połączyć przyjemne z pożytecznym. Zapraszamy - dodaje Centrum Edukacji Ekologicznej.

Profil Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach na Facebooku znajduje się tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: www.cee.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.