Wiadomości

  • 10 lutego 2022
  • wyświetleń: 1245

Bielsko-Biała: zniesiono tymczasową organizację ruchu przy punkcie pobrań

Zmniejszyły się kolejki do mobilnego punktu pobrań znajdującego się na parkingu miejskim przy ul. Władysława Broniewskiego, dlatego przywrócono pierwotny ruch w rejonie skrzyżowania ulic PCK i Broniewskiego (rondo). Podobnie powrócił do normalności ruch na ulicy ul. Juliana Tuwima.

MZD zniósł tymczasową organizację ruchu na ulicach przy punkcie pobrań
Bielsko-Biała: zniesiono tymczasową organizację ruchu przy punkcie pobrań · fot. UM Bielsko-Biała


Kolejki oczekujących na wymaz w mobilnym punkcie poboru na parkingu w rejonie skrzyżowania ulic Władysława Broniewskiego i PCK powodowały w tej części miasta spore utrudnienia i zatory. Dlatego Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej wprowadził tymczasową organizację ruchu w tym rejonie. Uznając priorytet niezakłóconego kontynuowania ważnych dla nas wszystkich badań, MZD wprowadził na ulicy Juliana Tuwima od wlotu z ul. Żywieckiej i dalej na ul. Władysława Broniewskiego do ronda na ul. PCK ruch jednokierunkowy. Dojazd do punktu pobrań wymazów oraz okolicznej zabudowy odbywał się wyłącznie ul. Juliana Tuwima od strony ul. Żywieckiej. Wjazd na parking do badań był możliwy wlotem południowym, to jest od strony placu targowego. Wyjazd z parkingu był umożliwiony dwoma wyjazdami.

MZD na bieżąco analizuje sytuację pandemiczną i wraz stabilizacją reaguje na to, co się dzieje na bielskich ulicach. Dlatego zniósł tymczasową organizację ruchu na ulicach przy punkcie pobrań.

mp / czecho.pl

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.