czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 lutego 2022
  • 3 marca 2022
  • wyświetleń: 3450

Kolejne spotkanie w ramach cyklu "Dzika przyroda vs. cywilizacja"

Za nami:

3 marca o godzinie o godzinie 17.00 w Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu "Dzika przyroda vs. cywilizacja". Tym razem gośćmi będą przedstawiciele Ośrodka Rehabilitacji Mysikrólik - Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z Bielska-Białej.

Reklama

Koziołek mieszkał w parku przy "klasztorze". Odłowiono go
Kolejne spotkanie w ramach cyklu "Dzika przyroda vs. cywilizacja" · fot. Fundacja "Mysikrólik"


Możemy stawać się lepsi. Możemy nasze środowisko uczynić znacznie lepszym. Potrzebna jest do tego rzetelna wiedza, znajomość faktów i rezygnacja z mitów. To główne idee, które przyświecają działalności Ośrodka Rehabilitacji Mysikrólik - Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z Bielska-Białej. Celem jest poprawa współbytowania człowieka i zwierząt, a w szczególności zapewnienie opieki potrzebującym pomocy dzikim zwierzętom, rehabilitacja i przywracanie do naturalnego środowiska hospitalizowanych zwierząt oraz zapewnienie edukacji społecznej dotyczącej dzikich zwierząt.

Część tej wiedzy już 3 marca o godz. 17 w Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach w ramach cyklu "Dzika przyroda vs. cywilizacja". Spotkanie tradycyjnie poprowadzi Anna Sztender z Fundacji Mam kota na punkcie psa, która prowadzi zapisy pod adresem e-mail: fundacjamknpp@gmail.com. Uwaga - obowiązuje limit miejsc.

Kolejne spotkani w ramach cyklu "Dzika przyroda vs. cywilizacja"
Kolejne spotkanie w ramach cyklu "Dzika przyroda vs. cywilizacja" · fot. CEE Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

źródło: www.cee.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.