Wiadomości

  • 13 lutego 2022
  • wyświetleń: 2880

W kolejnym sparingu MRKS wygrywa z beniaminkiem III ligi

Po raz kolejny zwycięsko ze sparingowej batalii wyszli piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice, którzy na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR pokonali 2:1 (1:0) drużynę Odry Wodzisław - beniaminka rozgrywek III ligi (gr.3), plasującego się po rundzie jesiennej na dziewiątej pozycji w tabeli.

W kolejnym sparingu MRKS wygrywa z beniaminkiem III ligi
W kolejnym sparingu MRKS wygrywa z beniaminkiem III ligi · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Na listę strzelców w szeregach gospodarzy w sobotnim meczu wpisali się Wojciech Padło (24 min. - głową) i Paweł Kozioł (70 min.).

W następnej grze kontrolnej podopieczni Wojciecha Białka zmierzą się z rezerwami Rekordu Bielsko-Biała - przedstawicielem bielsko-tyskiej "okręgówki (3. miejsce). Potyczka ta zostanie rozegrana ponownie na sztucznym boisku MOSiR w sobotę (19 lutego) o godzinie 12:00.

Sparing nr 5: Boisko MOSiR ze sztuczną nawierzchnią, ul. Legionów 145 /12 luty 2022r., godz.12:00/

MRKS Czechowice-Dziedzice - MKS Odra Wodzisław Śląski 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Padło (24 min. - głową), 1:1 (57 min.), 2:1 Kozioł (70 min.)

MRKS: testowany bramkarz I - Zajączkowski, Żurek, Padło, Kania, testowany zawodnik I, Jonda, Adamiec, Peral, Przemyk, testowany zawodnik II oraz testowany bramkarz II - Kozioł, Czernek, Raszka, Mizera, Lorenc, Jonkisz, dwóch testowanych zawodników
Trener: Wojciech Białek

Odra: Sip - Węglorz, Krzyżok, Fojcik, Radzewicz, Zdunek, Gać, Flak, Kukuła, Piejak, Tarka oraz Witkowski, Kalisz, Rycka, Wojtek, Kłosek
Trener: Łukasz Targiel

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.