Wiadomości

  • 15 lutego 2022
  • wyświetleń: 4073

Ustalono dopłatę do ceny taryfowej dla odprowadzania ścieków

Podczas styczniowej sesji Rada Miejska w Czechowicach-Dziedzicach podjęła uchwałę w sprawie ustalenia dopłaty do ceny taryfowej dla zbiorowego odprowadzania ścieków dla czechowickiego Przedsiębiorstwa Inżynierii Miejskiej. Dopłata obowiązuje w okresie od 25 stycznia do 1 czerwca lub do wyczerpania środków finansowych.

Oczyszczalnia ścieków w Czechowicach-Dziedzicach
Oczyszczalnia ścieków w Czechowicach-Dziedzicach · fot. PWiK Czechowice-Dziedzice


Uchwała określa dopłatę w wysokości 1,59 zł do 1m3 odprowadzanych ścieków dla grup taryfowych odbiorców obejmujących gospodarstwa domowe oraz budynki wielolokalowe. - Dla naszych Klientów dopłata ma wpływ na cenę taryfową 1m3 odprowadzanych ścieków. Cena po uwzględnieniu dopłaty wynosi 10,99 zł/1m3 brutto do 1 czerwca 2022 roku (cena dotyczy gospodarstw domowych i budynków wielolokalowych) - informuje PIM Czechowice-Dziedzce.

mp / czecho.pl

źródło: Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.