czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 lutego 2022
  • wyświetleń: 4970

Będzie można otrzymać do 21 tys. zł dotacji. Wkrótce ruszy "Moje ciepło"

Od 7 do nawet 21 tys. zł dotacji będzie można otrzymać na zakup i montaż pompy ciepła w domu jednorodzinnym. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomi na przełomie I i II kwartału 2022 roku nowy program "Moje Ciepło".

Reklama

pieniądze, kasa, dofinansowanie, dotacja, wypłata
Będzie można otrzymać do 21 tys. zł dotacji. Wkrótce ruszy "Moje ciepło" · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Ze wsparcia skorzystają właściciele tylko nowych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie energetycznym. Obowiązywać ma zasada: najpierw inwestycja - potem wypłata.

Dofinansowanie będzie dotyczyć powietrznych, wodnych i gruntowych pomp ciepła, wykorzystywanych albo do samego ogrzewania domu, albo w połączeniu z jednoczesnym zapewnianiem ciepłej wody użytkowej. Wnioskować będą mogły osoby fizyczne - właściciele bądź współwłaściciele nowych jednorodzinnych domów.

Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej funduszu:

https://www.gov.pl/web/nfosigw/beda-duze-dotacje-do-pomp-ciepla-w-nowo-budowanych-domach-nfosigw-wkrotce-oglosi-nabor-w-programie-moje-cieplo

mp / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.