Wiadomości

  • 15 lutego 2022
  • 16 lutego 2022
  • wyświetleń: 10367

[FOTO] Czechowice: zderzenie samochodu osobowego ze skuterem

We wtorek, 15 lutego około godziny 17.30 na ul. Waryńskiego w Czechowicach-Dziedzicach, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Peugeot Partner z motorowerem. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Wypadek w Zabrzegu - 15.02.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Okoliczności zdarzenia nie są na ten moment znane. Wiadomo, że do kraksy doszło w momencie, gdy samochód osobowy skręcał w lewo. Doszło do zderzenia z jednośladem, który wpadł do rowu. Kobieta kierująca motorowerem trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak już wiadomo, że obrażenia wskazują na wypadek (powyżej siedmiu dni). Do szpitala na profilaktyczne badania przewieziono także nieletniego chłopca.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. W czasie trwania czynności ruch na ul. Waryńskiego był mocno utrudniony (momentami całkowicie wstrzymany). Droga została odblokowana około godziny 19.30. Trwają dalsze czynności w sprawie.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.