czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 lutego 2022
  • 3 czerwca 2022
  • wyświetleń: 7102

Andrzej Poniedzielski wystąpi w MDK - kolejna ZMIANA TERMINU

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

W październiku jednym z gości Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach będzie Andrzej Poniedzielski. Jego występ zaplanowano na 8 października o godzinie 18.00. Jest to kolejna zmiana terminu - pierwotnie wydarzenie miało odbyć się 24 kwietnia oraz 10 czerwca.

Andrzej Poniedzielski wystąpi w kwietniu w czechowickim MDK
Andrzej Poniedzielski wystąpi w kwietniu w czechowickim MDK · fot. MDK Czechowice-Dziedzice


Komunikat organizatora - Agencji artystycznej "Start"

Informujemy, że z powodów zdrowotnych występ Andrzeja Poniedzielskiego w Czechowicach-Dziedzicach, zaplanowany na 10 czerwca, musi zostać przeniesiony na inny termin. Nowa data występu to 8 października o godzinie 18.00.

Wszystkie zakupione przez Państwa bilety zachowują ważność. Zwrotów można dokonywać w miejscu ich zakupu.

Przepraszamy za niedogodności wywołane zmianą terminu i liczymy na Państwa wyrozumiałość.


Koncert pt.: "BA" to koncert jubileuszowy - urodzinowy Andrzeja Poniedzielskiego "67", będący jednocześnie koncertem promującym nową płytę o tym samym tytule. To będzie wspaniały wieczór kabaretowy. W programie dużo inteligentnej satyry, humoru, piosenki - wszystko w doskonałej oprawie mistrza słowa Andrzeja Poniedzielskiego.

Andrzej Poniedzielski to satyryk , humorysta, poeta, aktor, autor piosenek min. dla Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Dawida Podsiadło. Mistrz Mowy Polskiej, Ambasador Polszczyzny 2016. "Chcemy żeby jednocześnie Były święta i czereśnie" - pisze jeden z niekwestionowanych mistrzów subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności. Poniedzielski mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie parę setek wierszy, wiele piosenek pisanych m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Recital Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

Wszystkich zmęczonych prozą dnia codziennego zapraszamy na spotkanie z poetyckim poczuciem humoru Andrzeja Poniedzielskiego. W programie: satyryczne komentarze do aktualnej rzeczywistości w formie piosenek i monologów. Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem "łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości?

Bilety w cenie 80 złotych do nabycia w kasie kina Świt, sekretariacie MDK oraz w serwisie kupbilecik.pl.

mp / czecho.pl
źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj