czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2022
  • wyświetleń: 967

Są wyniki konsultacji ws. programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi

Burmistrz Czechowic-Dziedzic ogłosił wyniki przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały czechowickiej Rady Miejskiej w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie naszej gminy w 2022 roku.

Reklama

Konsultacje projektu programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi
Są wyniki konsultacji ws. programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Konsultacje przeprowadzane były od 1 do 22 lutego. Forma konsultacji polegała na możliwości wyrażenia przez organizacje społeczne, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt uwag i opinii na formularzu konsultacji w sprawie programu, które można było składać bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, a także poprzez pocztę tradycyjną oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: os@um.czechowice-dziedzice.pl.

W czasie trwania konsultacji jedna organizacja złożyła wnioski do projektu uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Czechowice-Dziedzice w roku 2022. Dotyczyły one zwiększenia środków na czipowanie zwierząt oraz na opiekę nad kotami wolno żyjącymi. - Wnioski nie zostały uwzględnione ponieważ na chwilę obecną brak jest możliwości zwiększenia wydatków na wyżej wymienione zadania z uwagi na trudną sytuację finansową gminy - informuje czechowicki Urząd Miejski.

Druga organizacja złożyła wnioski do projektu uchwały po wyznaczonym terminie, w związku z czym nie były one rozpatrywane.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.