Wiadomości

  • 2 marca 2022
  • wyświetleń: 4976

[FOTO] Wraki osobówek w końcu zniknęły z ulicy Dworcowej

We wtorek, 1 marca straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach poinformowała o usunięciu dwóch spalonych wraków samochodów osobowych z ulicy Dworcowej. Pojazdy pozostawały w tym miejscu od września ubiegłego roku.

Usuwanie wraków samochodów osobowych z ulicy Pocztowej - 1.03.2022 · fot. Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach


- W dniu dzisiejszym (wtorek - przyp. czecho.pl) po raz kolejny straży miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach udało się usunąć z terenu gminy wraki pojazdów. Strażnicy w uzgodnieniu z właścicielem usunęli z ulicy Dworcowej dwa spalone pojazdy, które zalegały na poboczu drogi od bardzo dawna i gromadziły się wokół nich odpady - poinformowali strażnicy miejscy z naszego miasta.

Dwa samochody spłonęły na ul. Dworcowej. Policja bada sprawę - 16.09.2021 · fot. czecho.pl


Spalone wraki stały na ulicy Dworcowej od września ubiegłego roku, kiedy to uległy spaleniu - portal czecho.pl pisał o tym w artykule "Dwa samochody spłonęły na ul. Dworcowej. Policja bada sprawę". Wraków nie udało się usunąć po tym zdarzeniu ze względu na fakt, że stały one na terenie należącym do PKP PLK, o czym mówił portalowi czecho.pl komendant czechowickiej straży miejskiej. - Nie możemy usuwać pojazdów z terenów prywatnych. Dlatego też wysłaliśmy pismo do PKP PLK, w którym informujemy o problemie i pytamy, czy spółka zamierza usunąć wraki na własny koszt czy też wpłynąć na właściciela, aby ten je odholował - mówił Sławomir Walczak. Więcej w tym artykule.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.