czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 marca 2022
  • wyświetleń: 1253

Można otrzymać dotację na założenie własnego biznesu. Ruszył nabór

Od 1 do 14 marca Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzi nabór rekrutacyjny pomysłów biznesowych. Do składania formularzy rekrutacyjnych pomysłów biznesowych OWES zaprasza grupy inicjatywne, podmioty ekonomii społecznej /NGO/.

Reklama

pieniądze, kasa, dofinansowanie, dotacja, wypłata
fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Chcesz być przedsiębiorcą społecznym i tworzyć miejsca pracy?Skorzystaj z dotacji do 270tys. złotych! Dotacja na tworzenie miejsc pracy dla istniejącego przedsiębiorstwa społecznego lub utworzenie nowego podmiotu spełniającego kryteria przedsiębiorstwa społecznego lub przekształcenie podmiotu ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszenia, spółki not for profit) w przedsiębiorstwo społeczne.

Szczegóły:https://www.owes.bcp.org.pl/tworzenie-miejsc-pracy-w-przedsiebiorstwach-spolecznych

Jak to działa?Jeśli chcesz utworzyć nowe przedsiębiorstwo społeczne lub zarządzasz organizacją pozarządową i chcesz ją rozwijać, tworzyć nowe miejsca pracy dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, możesz otrzymać bezpłatne wsparcie doradcze i konkretne wsparcie finansowe na każde miejsce pracy w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej obszaru bielskiego (OWES).

Jak skorzystać ze wsparcia?Skontaktuj się z animatorkami OWES. W trakcie rozmowy dowiesz się wszystkich szczegółów związanych z zakładaniem Przedsiębiorstwa Społecznego, warunków, które należy spełnić, żeby zostać wpisanym na listę Przedsiębiorstw Społecznych prowadzoną przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Następnie animatorki skierują Cię do konkretnego doradcy biznesowego lub popracują z Tobą nad Twoim pomysłem na biznes społeczny.

Ile to kosztuje?Całe wsparcie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej jest bezpłatne.

Można otrzymać dotację na założenie własnego biznesu. Ruszył nabór
Można otrzymać dotację na założenie własnego biznesu. Ruszył nabór · fot. OWES

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.