Wiadomości

  • 3 marca 2022
  • wyświetleń: 2280

Bielscy policjanci poszukują świadków kolizji i wykroczeń

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukują świadków zdarzeń drogowych, do których doszło na terenie jej działania. Wśród nich są kolizje i wykroczenia, do których doszło na terenie Czechowic-Dziedzic.

policja, radiowóz
Bielscy policjanci poszukują świadków kolizji i wykroczeń · fot. Urząd Marszałkowski


Osoby posiadające informacje na temat poniższych zdarzeń proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 85 712 63 lub 47 85 712 60.

  • 15 stycznia 2022 roku ok. godziny 5.00 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Górniczej 103 nieustalony kierujący pojazdem marki Dacia podczas cofania najechał na zaparkowany pojazd marki Ford, a następnie odjechał.


[uli]10 października 2021 roku o godzinie 15.40 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Węglowej 15 na stacji paliw Amic nieustalony kierujący pojazdem marki Toyota skradł paliwa, a następnie odjechał.[/uli

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.