czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 4 marca 2022
  • wyświetleń: 1771

Wesela i przyjęcia w Złotej Podkowie - ostatnie terminy - 21 maj i 2 lipiec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Złota Podkowa" podaj

Artykuł sponsorowany:

Szukasz sali na organizację przyjęcia w okolicach Goczałkowic, Czechowic-Dziedzic, Pszczyny, Poręby, Ćwiklic? Sala bankietowa w Złotej Podkowie to przestronna i elegancko urządzona przestrzeń, w której zorganizujemy dla Państwa niezapomnianą uroczystość. UWAGA - mamy jeszcze dwa ostatnie terminy w tym roku - 21 maja oraz 2 lipca!Wesele w "Złotej Podkowie"


Komponując menu zawsze kierujemy się upodobaniami gości oraz rodzinnymi tradycjami. Kilka wariantów menu, które proponujemy to zróżnicowane propozycje, które zostały przemyślane tak, by łączyć dania tradycyjne z nowoczesnymi.

Decydując się na organizację przyjęcia w Złotej Podkowie zyskują Państwo pewność, że przyjęcie przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami gości, a podane przez nas posiłki będą prawdziwą ucztą dla podniebienia.

Złota Podkowa - nowa elewacja


Do dyspozycji gości lokalu została wydzielona część starego ogrodu Kapias, a wejście znajduje się bezpośrednio przy lokalu!

Złota Podkowa - ogród


Przestrzeń oraz atrakcje wokół lokalu zostały tak zaprojektowane, aby zapewniały bezpieczeństwo oraz niezapomniane wrażenia.

Wesele w "Złotej Podkowie" to GWARANCJA udanego przyjęcia - OPINIE

Zapraszamy do skorzystania z naszych usługRezerwacje: tel. 512-112-616 - Krystian Blokesz

Dom Przyjęć "Złota Podkowa"

43-230 Pszczyna
ul. Świętej Anny 4 Goczałkowice - Zdrój

kom. 512 112 616