Wiadomości

  • 7 marca 2022
  • 13 marca 2022
  • wyświetleń: 9517

[WIDEO, FOTO] Groźny pożar stodoły przy ulicy Wąskiej

Około godziny 2.40 w nocy z niedzieli na poniedziałek strażacy zostali zadysponowani na ulicę Wąską w Czechowicach-Dziedzicach. Według zgłoszenia ogień pojawił się w budynku gospodarczym.

Interwencja strażaków przy ul. Wąskiej - 7.03.2022 · fot. OSP Czechowice, OSP Dziedzice, OSP Ligota


- Kiedy jednostki przybyły na miejsce zdarzenia, ogniem była objęta cala drewniana część, przylegająca do budynku gospodarczego. Strażacy w czasie prowadzonej akcji gaśniczej, wynieśli butlę z gazem i zbiornik z paliwem z pomieszczeń murowanych, nieobjętych pożarem. Po ugaszeniu pożaru, rozebrano niestabilne elementy konstrukcji drewnianej. Obiekt sprawdzono kamerą termowizyjną - nie stwierdzono zagrożenia. Działania zakończono o godz. 5.25 - poinformowała portal czecho.pl mł. bryg. Patrycja Pokrzywa z KM PSP w Bielsku-Białej.

Interwencja strażaków przy ul. Wąskiej - 7.03.2022
Interwencja strażaków przy ul. Wąskiej - 7.03.2022 · fot. mp / czecho.pl


Ogień gasiło w sumie 8 zastępów straży pożarnej. Oprócz zastępów z PSP, w działaniach brały udział jednostki z OSP Dziedzice, Lipowiec, Czechowice oraz Ligota. Na miejscu był także patrol policji.

Miejsce pożaru przy ul. Wąskiej - 7.03.2023
Miejsce pożaru przy ul. Wąskiej - 7.03.2023 · fot. mp / czecho.pl


Loading...

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.