czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 października 2007
  • wyświetleń: 1530

Niszczył elewację baru szybkiej obsługi

Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali w czwartek w nocy Mateusza R. - 19-letniego bielszczanina podejrzanego o uszkodzenie mienia. Sprawca ujęty został na gorącym uczynku przestępstwa, podczas gdy niszczył elewację jednego z czechowickich barów szybkiej obsługi przy ulicy Niepodległości.

Uderzał w nią ręką, powodując głębokie wgniecenia. Spowodował straty w wysokości 530 złotych. Był nietrzeźwy - miał we krwi blisko 2 promile alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Celem wyjaśnienia okoliczności tej sprawy, policjanci zatrzymali również przebywającego wraz z nim kompana - 18-letniego mieszkańca Bielska-Białej.

W trakcie przesłuchania Mateusz R. nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego postępowania. Stwierdził jedynie, że niecierpliwił się i nudził czekając na realizację zamówienia i wówczas wpadł na pomysł uszkodzenia elewacji. Tłumaczył też, że wpływ na jego zachowanie miała ilość spożytego wcześniej alkoholu...

Sprawca skorzystał z przysługującego mu prawa i dobrowolnie poddał się karze - 1 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres 3 lat, grzywny w wysokości 1 tysiąca złotych. Zobowiązał się też, że naprawi szkodę.

KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.