Wiadomości

  • 8 marca 2022
  • wyświetleń: 4267

Rekrutacja do przedszkola "Przygoda"

Materiał partnera:

Jeśli szukacie Państwo idealnego miejsca dla swojego dziecka, gdzie oprócz nauki i zabawy zostanie objęte wszechstronną opieką ze strony specjalistów, to przedszkole "Przygoda" w Goczałkowicach jest miejscem którego szukacie.

Rekrutacja do Przygody


Korzystamy z dotacji przeznaczonej na finansowanie placówek przedszkolnych, oraz różnorodnych programów unijnych, dlatego jesteśmy placówką działających na zasadach państwowych. Oznacza to, ze w godzinach 8:00-13:00 czesne wynosi 0,00 złotych, a każda dodatkowa godzina to 1,50 zł.

Pracujemy w godzinach 6.30-16.30.

Zajęcia dodatkowe prowadzone w naszym przedszkolu są darmowe, darmowa opieka logopedy, psychologa, terapeuty SI. Realizujemy podstawę programową zalecaną przez MEN.

Aby usprawnić kontakt rodziców z wychowawcami oraz specjalistami, w przedszkolu działa tzw. dziennik internetowy, dzięki któremu z osobistego panelu każdy rodzić ma dostęp do wszelkich informacji.

Jesteśmy placówką integracyjną, nasze grupy są maksymalnie 20-osobowe. Realizujemy orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego oraz prowadzimy zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju.

Nasze przedszkole to budynek usytuowany w okolicach "Ogrodów Kapias", które często odwiedzamy. W przedszkolu znajdują się przestronne sale zajęć, duża sala zabaw, na której znajduję się kącik sensoryczny, basen z piłkami oraz różnorodne zabawki, oraz gabinety specjalistyczne. Dysponujemy ogrodzonym placem zabaw wyposażonym do potrzeb dzieci. Budynek i sale to nie wszystko, przedszkole to przede wszystkim dobrze wykwalifikowana kadra.

W naszym przedszkolu przywiązujemy wagę do zdrowego żywienia. Posiadamy własną kuchnie, a posiłki są najwyższej jakości z odpowiednią porcją warzyw i owoców.

Najważniejszym jednak ogniwem naszej placówki są dzieci - bez których nie mogłoby funkcjonować Przedszkole. To dla nich codziennie stwarzamy przyjazną domową atmosferę, wspomagamy ich rozwój, uczymy i bawimy.

Dysponujemy różnorodnymi zajęciami dodatkowymi m.in.:

  • Akademia Łukasza Piszczka "Wielka Pasja"
  • Sensoplastyka
  • Warsztaty kulinarne
  • Dogoterapia
  • Zajęcia taneczne
  • Język angielski
  • Religia.


W naszym przedszkolu czas mija wesoło, przyjemnie i w miłej atmosferze! Zapraszamy! Dołącz do nas!

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" z oddziałami integracyjnymi

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Szkolna 82h

tel. 572679005
tel. 604685557
kom. 572679005Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"" podaj