Reklama

Wiadomości

  • 23 marca 2022
  • wyświetleń: 5148

PKP PLK: w kwietniu asfaltowanie ulicy Miliardowickiej

W kwietniu ma zostać odtworzona nawierzchnia ulicy Miliardowickiej w Zabrzegu - taką informację przekazała portalowi czecho.pl przedstawicielka spółki PKP PLK w województwie śląskim. W odpowiedzi na zapytanie naszej redakcji padły także zapowiedzi odnośnie ulic Korfantego i Sikorskiego.

Ul. Miliardowicka w Zabrzegu - 21.03.2022
Ul. Miliardowicka w Zabrzegu - 21.03.2022 · fot. mp / czecho.pl


Przypomnijmy, asfalt na ulicy Miliardowickiej został wyfrezowany na początku grudnia ubiegłego roku, a nowa nawierzchnia miała zostać ułożona już 11 grudnia, o czym informowaliśmy tutaj. Jednak ani w pierwotnym, ani w kolejnych terminach asfaltowanie nie doszło do skutku. Jak w połowie stycznia informowała portal czecho.pl Katarzyna Głowacka z zespołu prasowego PKP PLK, "technologia ułożenia nawierzchni mineralno-bitumicznej przy ul. Miliardowickiej w Zabrzegu wymaga bardziej sprzyjających warunków atmosferycznych. Wykonawca robót przystąpi niezwłocznie do ułożenia nawierzchni, jak tylko pozwolą na to warunki pogodowe".

Informacja o asfaltowaniu ulicy Miliardowickiej w Zabrzegu - 27.12.2021
Informacja o asfaltowaniu ulicy Miliardowickiej w Zabrzegu - 27.12.2021 · fot. mp / czecho.pl


Jednak do tej pory nowej nawierzchni jak nie było, tak nie ma - mimo tego, że obecnie w naszym regionie panują dodatnie temperatury. Kiedy zatem nowy asfalt pojawi się na ulicy Miliardowickiej? - Ułożenie nawierzchni przy ul. Miliardowickiej w Zabrzegu planowane jest do wykonania w kwietniu. Na wniosek samorządu zlecono dodatkowe prace przy ul. Sikorskiego, które zostaną ujęte w harmonogramie działań. Prace są zaplanowane do wykonania także przy ul. Korfantego - powiedziała naszemu portalowi przedstawicielka spółki PKP PLK.

Ul. Miliardowicka w Zabrzegu - 21.03.2022
Ul. Miliardowicka w Zabrzegu - 21.03.2022 · fot. mp / czecho.pl

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj