Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2022
  • 3 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 11711

[WIDEO] Mariusz Bulandra melduje się w finale Ninja Warrior Polska!

We wtorek, 29 marca mogliśmy obejrzeć kolejny odcinek programu Ninja Warrior Polska, w którym wystąpił Mariusz Bulandra z Zabrzega. Dzięki zdobyciu Złotego Biletu Bulandra zameldował się w finale polsatowskiego programu!

Mariusz Bulandra melduje się w finale Ninja Warrior Polska!
Mariusz Bulandra melduje się w finale Ninja Warrior Polska! · fot. Polsat


32-letni Mariusz Bulandra z Zabrzega to "czarny koń" tej edycji. Był totalnym objawieniem II sezonu, gdy zadebiutował na torze. W kwietniu ubiegłego roku wystąpił w finale "Ninja Warrior Polska", o czym portal czecho.pl pisał w tym artykule. Bulandra na co dzień zajmuje się wierceniem studni głębinowych. Mimo ciężkiej pracy jest zadowolony z tego, co robi. Jego pasją i odskocznią są... trampoliny, siłownia oraz tory przeszkód.

Mariusz Bulandra melduje się w finale Ninja Warrior Polska!
Mariusz Bulandra melduje się w finale Ninja Warrior Polska! · fot. Polsat


Tor eliminacyjny Mariusz Bulandra, jeden z faworytów programu, pokonał w czasie 1:10.60. - Objawienie trzeciej edycji "Ninja Warrior Polska" - przypominał Jerzy Mielewski. Uczestnik nie zawiódł oczekiwań i z powodzeniem zameldował się na szczycie Krzywej Ściany. - Naprawdę jest sprinterem - skomentował prowadzący.

Mariusz Bulandra melduje się w finale Ninja Warrior Polska!
Mariusz Bulandra melduje się w finale Ninja Warrior Polska! · fot. Polsat


W walce o Złoty Bilet, czyli awans do finału tej edycji Ninja Warrior Polska, Mariusz Bulandra walczył z Patrykiem Leśniewskim. - Pojedynek, na który czeka cała Polska - tymi słowami Jerzy Mielewski wprowadził widzów do rywalizacji pomiędzy tymi dwoma uczestnikami. Bulandra okazał się szybszy na dwunastometrowej przeszkodzie i to właśnie do niego trafił Złoty Bilet. Wynik? Prawie 44 sekundy. W pełni zasłużony awans.Wtorkowy odcinek programu Ninja Warrior Polska, w którym wystąpił Mariusz Bulandra, można obejrzeć na oficjalnej stronie programu - tutaj.

"Ninja Warrior" to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Zawodnicy uczestniczący w show muszą przejść wyjątkowy tor liczący kilkadziesiąt przeszkód, sprawdzający różnego rodzaju umiejętności fizyczne. Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.