Wiadomości

  • 29 marca 2022
  • wyświetleń: 3663

Dzień otwarty w Niepublicznym Przedszkolu "Dziecięce Warsztaty"

Artykuł sponsorowany:

Wybór przedszkola to bardzo ważna decyzja, od której zależy rozwój i bezpieczeństwo dziecka. Wybierając to odpowiednie, każdy kieruje się różnymi kryteriami. Dla jednych najważniejsze są oferowane dodatkowe atrakcje, dla drugich lokalizacja, dla innych zaś pracująca w przedszkolu kadra. Wszystkich łączy jednak jedno - dobro dziecka.

Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"
Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"


Przedszkole Niepubliczne "Dziecięce Warsztaty" już od blisko 7 lat stwarza optymalne warunki dla wszechstronnego rozwoju dzieci, dbając o ich zdrowie i bezpieczeństwo oraz respektując pełnię praw. Od samego początku naszym założeniem było, aby dzieci czuły się u nas szczęśliwe, bezpieczne i w takiej atmosferze zdobywały niezbędną wiedzę. Dzięki kameralnym warunkom oraz nowocześnie doposażonym salom, zabawa i nauka to sama radość!

Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"
Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"


Aby móc odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania, dotyczące naszego przedszkola, zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się 1 kwietnia 2022r. w godz. 16.00 - 18.00.

Dla dzieci będzie to czas wspólnej zabawy w miłej atmosferze prowadzonej przez zaprzyjaźnioną z naszym przedszkolem animatorką a dla Rodziców możliwość poznania przedszkola oraz konsultacji z wychowawcami.

Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"


Zapraszamy również zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.dzieciecewarsztaty.pl oraz na nasz oficjalny fanpage - www.facebook.com/PrzedszkoleDziecieceWarsztaty

Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"


  • Czechowice-Dziedzice
  • ul. Tetmajera 18,


Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"
Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"