czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 marca 2022
  • 3 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 2157

Do bielskiego starostwa powraca bezpośrednia obsługa mieszkańców

Od najbliższego tygodnia (04 kwietnia) Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej powraca do bezpośredniej obsługi mieszkańców. Jest to spowodowane decyzją rządu o zniesieniu obostrzeń związanych z COVID-19.

Reklama

Starostwo, powiat bielski, piastowska
Do bielskiego starostwa powraca bezpośrednia obsługa mieszkańców · fot. mp / czecho.pl


- Przypominamy, że w Wydziale Komunikacji i Transportu oraz w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym obowiązuje elektroniczny system kolejkowy. Aby z niego skorzystać należy wejść na stronę internetową http://www.powiat.bielsko.pl i wybrać zakładkę Umawianie wizyt. Prosimy, aby osoby umówione przez system kolejkowy przychodziły 10 minut wcześniej i miały przy sobie potwierdzenie rezerwacji (wydrukowane albo w telefonie komórkowym). Takie potwierdzenie dostaniecie Państwo na podany adres e-mailowy, który podajecie w trakcie rezerwacji - informuje Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej.

Wydział Komunikacji i Transportu, ul. Piastowska 40 Bielsko-Biała

  • odbiór dowodu rejestracyjnego - elektroniczny system kolejkowy
  • rejestracja pojazdu - elektroniczny system kolejkowy
  • prawo jazdy - elektroniczny system kolejkowy


Obsługa w godzinach 8:00-15:00, w czwartek 8:00-16:00, w piątek 8:00-13:30

Wydziału Komunikacji i Transportu, Oddział Zamiejscowy w Czechowicach-Dziedzicach

  • odbiór dowodu rejestracyjnego- elektroniczny system kolejkowy
  • rejestracja pojazdu- elektroniczny system kolejkowy
  • prawo jazdy- elektroniczny system kolejkowy


Obsługa w godzinach 8:00-15:00, w czwartek 8:00-16:30, w piątek 8:00-13:00

W Wydziałach: Budownictwa i Gospodarki Mieniem oraz w Biurze Powiatowego Rzecznika Praw Konsumentów urząd prosi o wcześniejsze telefoniczne umawianie wizyt na konkretną godzinę. Numery telefonu do każdego wydziału można znaleźć na stronie internetowej powiatu bielskiego wchodząc w zakładkę Starostwo/Wydziały Starostwa.

- W przypadku osób niepełnosprawnych - prosimy o zgłoszenie tego faktu przy umawianiu się na wizytę w celu zapewnienia bezpiecznego załatwienia sprawy. Zachęcamy do elektronicznego kontaktu z wydziałami starostwa- przez e-PUAP. Nadal można też pozostawiać pisma/wnioski w skrzynce korespondencyjnej w przedsionku wejścia do starostwa - podsumowuje bielskie starostwo.

mp / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.