czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 października 2007
  • wyświetleń: 1924

Rada Miejska wybrała ławników

Podczas sesji Rady Miejskiej w dniu 16 października br. zostały przeprowadzone wybory ławników do Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej, Sądu Okręgowego w Katowicach, Sądu Rejonowego w Pszczynie na kadencję 2008-2011.

Wybory przeprowadziła Komisja Skrutacyjna w składzie: radny Łukasz Dobucki – przewodniczący, Franciszek Foltyn, Bożena Głąbek, Jerzy Sosna. W tajnym głosowaniu wzięło udział 20 radnych obecnych na sesji.

Ławnikami zostali wybrani:
- do Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej do orzekania z zakresu prawa pracy - Wiesław RÓŻYCKI;
- do Sądu Okręgowego w Katowicach do orzekania w sprawach karnych: Jadwiga KOPOCZEK, Ludwik MUSIALIK;
- do Sądu Okręgowego w Katowicach w sprawach rodzinnych – Cecylia MUSIALIK, Barbara ŚLUSARZ;
- do Sądu Rejonowego w Pszczynie do orzekania w sprawach rodzinnych: Wiesława PINAS, Grażyna FABISZEWSKA-JARCZOK, Joanna ŁOSIK, Izabela WOWRA, Danuta WOJNAR, Stefan STOLARCZYK;
- do Sądu Rejonowego w Pszczynie do orzekania z zakresu prawa pracy – Bogdan KŁAPTOCZ, Barbara ADAMSKA, Grzegorz HAŁAS, Józef DYRDA;
- do Sądu rejonowego w Pszczynie do orzekania w sprawach karnych - Walter MICHNIK, Kazimierz LASEK.

Przygotowaniem wyborów ławników na okres kadencji 2008-2011 zajmował się powołany uchwałą Rady Miejskiej z dnia 9 lipca br. Zespół w składzie: Marek Gazda, przewodniczący, Franciszek Foltyn i Jerzy Sosna. Zespół stwierdził, że dokonano zgłoszeń 22 kandydatów na ławników do orzekania w sądach . Wszystkie zgłoszenia były prawidłowe i Zespól pozytywnie zaopiniował wszystkich 22 zgłoszonych kandydatów na ławników.

UM Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.