czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 października 2007
  • wyświetleń: 2200

Oni otrzymają stypendium od premiera

24 października w Zespole Szkół im. Juliana Tuwima w Bielsku – Białej odbyło się spotkanie stypendystów, dyrektorów szkół i nauczycieli oraz przedstawicieli samorządów lokalnych. W spotkaniu udział wziął starosta bielski Andrzej Płonka. Podczas uroczystości wręczono dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej. Spotkanie organizowała delegatura w Bielsku – Białej Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Do prestiżowego grona stypendystów Prezesa Rady Ministrów dołączyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, których organem prowadzącym jest powiat bielski.

Są to: Marcin Paluch uczeń LO w ZSO w Buczkowicach, Joanna Ząbek z I LO w Czechowicach – Dziedzicach, Aneta Rusek z II LO w Czechowicach – Dziedzicach, Maciej Staręga z Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoła Mistrzostwa Sportowego Sportów Zimowych PZN, Łukasz Wawak z LO w Kozach, Joanna Tarasewicz uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcącego w Czechowicach – Dziedzicach, Szymon Opach z Technikum nr 2 w Czechowicach – Dziedzicach, Rafał Polok z III Liceum Ogólnokształcącego w Czechowicach – Dziedzicach, Teresa Hoder z czechowickiego Technikum nr 3 i Mariusz Kobiela z Technikum nr1 w Czechowicach – Dziedzicach.

Gratulujemy!

Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.