Reklama

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2022
  • 7 maja 2022
  • wyświetleń: 2687

Społecznie posprzątają Wisłę z brzegu oraz z kajaków

Za nami:

W sobotę, 7 maja odbędzie się druga akcja sprzątania Wisły. Zbiórka odbędzie się o godzinie 10.00 przy kładce na Białce koło lotniska w Kaniowie.

Czechowice,CzechowiceDziedzice,Rzeka,Wisła,Poniedziałek,Wiosna,LoveCzecho,LoveSilesia,fotodnia,in
Rzeka Wisła - zdj. ilustracyjne · fot. czecho.pl


- Polskie rzeki są strasznie zanieczyszczone. Ludzie bez zastanowienia wyrzucają na brzegi wód polskich śmieci które trafiają do rzeki ją zanieczyszczając. Jeśli chcesz ratować polskie rzeki, to zapraszamy Cię na nasze wydarzenie, podczas którego będziemy zbierać śmieci z brzegu Wisły oraz z kajaka - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Zbiórka odbędzie się o godzinie 10.00 przy kładce na Białce koło lotniska w Kaniowie - dokładną lokalizację można znaleźć na mapie poniżej. - Zbieramy śmieci z kajaka oraz z brzegu w stronę Kaniówka. Zapewniamy kajaki, worki na śmieci i rękawiczki, a po sprzątaniu zapraszamy na grilla dla uczestników na terenach rekreacyjnych koło boiska w Kaniowie - mówią organizatorzy.Zapisy odbywają się poprzez formularz dostępny tutaj, z kolei strona wydarzenia znajduje się tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.